Autor stránek

Autor stránek

Autorem těchto stránek je Michal Roušar, spolupráce s Klárou Cihlářovou, Radkou Cackovou a Veronikou Štěpánkovou.

Ve dnech 1.-3. července roku 2011 se v naší obci konalo 2. setkání rodáků a přátel obce, ale také 130. výročí založení našeho sboru. K našemu výročí nám přijely poblahopřát nejen sbory z okrsku, ale také z našeho blízkého okolí. Začínalo se ráno okolo 9 hodiny u naší hasičské zbrojnice. Zde se vítaly sbory a byla zde ukázka a výstava současné, ale i staré hasičské techniky. Po té se odpochodovalo k místnímu obecnímu úřadu. Zde se světil prapor a také se dával věnec k památníku. Slavnost se zakončila opět u hasičské zbrojnice.

09.07.2012 18:54:20
sdh.korouhev
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one